+380(44)2280291 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД

  Якісний переклад - запорука успіху вашого бізнесу. Ми допоможемо знайти спільну мову з іноземними партнерами та клієнтами!

 • ФАХОВІ ПЕРЕКЛАДАЧІ

  Економічний, фінансовий, юридичний, медичний і технічний переклади - основний напрямок роботи бюро перекладів Он Тайм. Вузька спеціалізація дозволяє залучати фахових перекладачів та редакторів, які забезпечують високу швидкість та якість виконання перекладів.

 • ОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД

  Виконані нашими фахівцями та нотаріально посвідчені переклади договорів, контрактів, установчих документів, рахунків, фінансових звітів, довіреностей, довідок та інших офіційних документів без проблем приймуть у будь-якій державній та приватній установі на території України.

 • ШВИДКО ТА ПРОСТО

  Зробіть запит та отримайте розрахунок вартості та строки виконання вашого замовлення якнайшвидше. Переконайтеся в оперативності роботи наших менеджерів! І будьте певні: ваше замовлення буде виконано якісно та вчасно.

Бюро перекладів Он Тайм

ПОСЛУГИ БЮРО ПЕРЕКЛАДІВ

Переклад

Професійний письмовий переклад текстів і документів різних тематик і рівнів складності.

Нотаріальне засвідчення

Офіційний переклад документів. Нотаріальний переклад, посвідчення підпису перекладача.

Апостиль

Проставлення штампу апостиль на офіційних документах, виданих в Україні.

ТЕМАТИКИ ПЕРЕКЛАДІВ

технічний переклад 

Техніка

Посібники користувача побутової техніки та електроніки. Інструкції з експлуатації машин та механізмів. Переклади у галузі верстатобудування та важкої промисловості. Креслення та проектна документація.
юридичний переклад

Юриспруденція

Документи, пов'язані з юриспруденцією та правом. Договори та контракти, апостиль та нотаріальні посвідчення, закони та нормативно-правові акти, рішення суду та інші судові документи, довіреності та афідевіти, статутні документи тощо.
інформаційні технології

ІТ

Переклади, що стосуються інформаційних технологій. Комп'ютерна техніка та мережі, програмне забезпечення та інше.
Економічний переклад

Економіка та фінанси

Переклади у сфері економіки та управління підприємством, грошей, фінансів та кредитів, бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, у сфері оподаткування, бюджетної і банківської системи, економічної безпеки та права.

Найбільше перекладів ми виконали саме у вищезазначені напрямках. Якщо ви не знайшли сфери у якій працюєте, зверніться з запитом, ми обов'язково Вам допоможемо.

Зробити запит

З НАМИ СПІВПРАЦЮЮТЬ

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4